Mezinárodní přeprava

Letité zkušenosti našich zaměstnanců v mezinárodní kamionové přepravě zúročujeme především při exportech do zemí bývalého Sovětského svazu, zejména tedy do Ruské federace, Běloruska, Ukrajiny, Kazachstánu, Litvy, Lotyšska, Estonska a dalších. Nejčastějšími destinacemi autodopravy v rámci západní a severní Evropy jsou potom Německo, Belgie, Holandsko, Anglie, Francie, Polsko a Švédsko.

Dopravu do těchto cílových destinací zajišťujeme z velké většiny našim stálým zákazníkům a těžíme přitom z vynikajících vztahů, založených na dlouhodobé spolupráci, oboustranné spokojenosti a důvěře.

Nadrozměrné přepravy

Zajišťujeme přepravy celých technologických celků. V rámci této služby, často nesprávně označované jako “nadměrná přeprava”, zabezpečujeme komplexní servis, jako jsou např.:

 • trasování
 • povolení
 • policejní doprovod
 • celní konvoje
 • tranzitní celní odbavení

Smluvní výhody

Dlouhodobým obchodním partnerů nabízíme nadstandardní výhody:

 • individuální splatnost faktur
 • garantované ceny
 • poradenství
 • přepravy v rámci ČR a SR dle individuálních požadavků (přikládky i celovozy)

Celní odbavení

Služby celního odbavení zahrnují celou řadu úkonů:

 • zastupování v celním řízení na celním úřadě
 • příprava a zpracování celních dokumentů a prohlášení (VDD, T1, TCP, TIR karnet, AT karnet)
 • příprava a zpracování dokladů o původu zboží (EUR 1, A.TR, certifikát FORM A)
 • celní záruka za celní dluh ze třetích zemí, vyřízení čísla EORI

Pojištění

Standardní pojištění zboží dle Úmluvy CMR pokrývá hodnotu nákladu pouze dle jediného parametru a tím je váha (1 kg hrubé hmotnosti = 8,33 SDR, tedy zhruba 10 EUR).

Pro náklady s vyšší hodnotou doporučujeme připojištění zboží, které můžeme navýšit až do plné výše hodnoty zboží. Další nadstandardní službou je možnost odpovědnostního pojištění.

Kamionová přeprava

Celosvětová síť SmartDelivery má velmi dobrou pozici a kvalifikaci, aby pomohla vaší společnosti rozvíjet efektivní a Vašim potřebám přizpůsobené domácí i zahraniční služby pro distribuci vašeho zboží. Naší silniční specialisté zajistí provozní dokonalost i nákladově efektivní řešení, která splňují vaše potřeby z hlediska přepravy.

Uskladnění zásilek

Skladování je významnou součástí našich přepravních služeb. Nabízíme různé typy skladování v závislosti na typu vašich produktů a na segmentu trhu, ve kterém podnikáte.
Náš flexibilní skladovací model nám s lehkostí umožňuje zvolit si správné kvalifikované řešení na základě různých požadavků zákazníků s důrazem na dodržování předpisů, bezpečnost, profesionalitu a ochranu životního prostředí.
V současné době máme k dispozici skladovou plochu o velikosti 2000 m2 , a to jak volnou plochu, tak regálový systém. Naše skladové prostory jsou vybaveny moderní manipulační technikou. Můžeme pro vaše zákazníky zajistit i rozvoz zboží ke koncovému klientovi.

Nevíte, které řešení vyhovuje vašim podnikatelským potřebám?

EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ

Využijte naše zkušenosti s poskytováním efektivních řešení komplexních globálních logistických řešení pro některé z největších světových korporací. Využijte všechny inovace, ať už se jedná o jednoduché rozšíření našich služeb o letecké a námořní přepravy, či o vývoj ve skladování, nebo pokud situace vyžaduje zcela nově integrovaný model logistického řešení.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

Využijte naše zkušenosti s poskytováním efektivních řešení komplexních globálních dodavatelských řetězců pro některé z největších světových korporací.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Můžete těžit z každé inovace, ať už se jedná o jednoduché rozšíření našich služeb o leteckou a námořní dopravu, nebo rozvoj skladování.

24/7 PODOPORA

To vše je podpořeno vynikající podporou týmu společnosti Smart Delivery, která je připravena vždy poskytnout veškerou svou snahu a nadšení k řešení a podpoře vašeho podnikání..